Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Program TVP3 Lublin ''Lubelska Agro Zima'' 2020-01-10 11:01 

Polecamy Państwu serdecznie Program 'Lubelska Agro Zima' w którym za sprawą Pani Redaktor Doroty Choma i Panów: Rafała Kraśkiewicza i Andrzeja Krawczyńskiego mieliśmy swój niemały udział.

Medialnie, mocno jabłoniowo powiało przez całe długie 13 minut. To dla nas wymarzone wejście w Nowy Rok. Dziękujemy!
 
 
 
Reportaż TVP3 Lublin - Panorama Lubelska 2019-11-25 15:08 

Serdecznie dziękujemy TVP3 Lublin za wizytę w naszym obiekcie.

Polecamy reportaż Pani Wiesławy Szymczuk wyemitowany w czasie programu Panorama Lubelska

 

 

Link do programu

 

 

 

Gala 10-lecia Konkursu 'Kwatery na Medal'' 2019-10-05 13:44 

W dniu 2 października, w sali konferencyjnej Pałacu Belweder odbyła się uroczysta Gala z okazji 10- lecia Konkursu 'Kwatery na medal'. Z uwagi na nasz ubiegłoroczny udział w Konkursie zostaliśmy zaszczyceni zaproszeniem na uroczystość i uhonorowani 'kryształowym serduszkiem wdzięczności' i okolicznościowym dyplomem.

Organizatorom Konkursu: Redakcji Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO, Portalowi i Telewizji Agro News oraz Stowarzyszeniu AgroBiznesKlub serdecznie dziękujemy i gratulujemy z okazji Jubileuszu.

 


 

 

 

Nagrody konkursowe 2019-08-30 19:51 

 

Zwycięstwo w konkursie 'Na wsi najlepiej- 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej' otworzyło przed nami nowe możliwości i zapewniło ogromny rozgłos medialny na skalę ogólnopolską.

Wraz z innymi Laureatami staliśmy się bohaterami filmów reklamowych, publikacji i reportaży, a dzięki wizytom studyjnym znanych blogerów mieliśmy również szansę zaistnieć w tzw. blogosferze. Serdecznie dziękujemy organizatorom Konkursu- Polskiej Organizacji Turystycznej, Pani Kai Wolnickiej - autorce bloga parentingowego 'Moi-MIli.pl' oraz Agencji Reklamowej Aplan Media Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 
Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej 2019-08-25 13:19 

Do tegorocznej edycji konkursu „Na Wsi Najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” zgłoszono aż 169 obiektów związanych z polską turystyką wiejską. Kapituła wybrała 4 zwycięzców i 8 laureatów konkursu. Wybór ogłoszono w trakcie konferencji 9 sierpnia w Warszawie.

Ku naszej ogromnej radości i dumie  w kategorii ''Wypoczynek na wsi'' zwyciężyła nasza Agroturystyka pod Jabłonią.

Bardzo dziękujemy Kapitule konkursu za wybór naszego obiektu i jesteśmy głęboko przekonani, że ten wielki sukces przyczyni się do spopularyzowania naszej oferty wśród szerszego grona turystów.

 

Więcej informacji

Film POT z gali wręczenia nagród

 

 

 

 

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB