Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Bezpieczna Kwatera 2020-05-08 16:39 

W wyniku wdrażania II etapu odmrażania gospodarki od 4 maja została wznowiona działalność obiektów noclegowych w Polsce.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo  w obiekcie zostały wdrożone wszystkie wytyczne dotyczące turystyki wiejskiej zalecane nam przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
 
Stosownie do zaleceń w jednym pokoju możemy zakwaterować 2 osoby czyli łącznie w obiekcie 10 osób. Wyjątek stanowią rodziny z Dziećmi.
 
Przed dokonaniem rezerwacji jesteśmy zobowiązani każdorazowo poinformować Państwa, że w obiekcie nie może przebywać osoba poddana kwarantannie, izolacji, chora na Covid 19, zakażona wirusem SARS Cov- 2.
Dla potwierdzenia tych informacji przed zameldowanie w obiekcie poprosimy  Państwa także o wypełnienie stosownego oświadczenia (załączone poniżej).
 
Z uwagi na wytyczne zwiększonego reżimu sanitarnego informujemy, że ogólnodostępna kuchnia przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków zostaje czasowo wyłączona z użytkowania. Za niedogodność przepraszamy, prosimy o zrozumienie i zapoznanie się z się z regulaminem korzystania z posiłków serwowanych w sali jadalnej oraz regulaminem specjalnym opracowanym na potrzeby zapewnienia Państwu bezpieczeństwa.
 
Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się z informacjami i zaakceptowaniem ich w całości.
 
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i życzymy udanego pobytu.
 
                                                                      Katarzyna i Paweł Siwiec
 
 

news_162_oswiadczeniecovid.pdf
news_162_regulamin-korzystania-z-posilkow-w-obiekcie-1-.docx
news_162_regulamin-pobytu-na-kwaterze-covid-19.pdf
Program TVP3 Lublin ''Lubelska Agro Zima'' 2020-01-10 11:01 

Polecamy Państwu serdecznie Program 'Lubelska Agro Zima' w którym za sprawą Pani Redaktor Doroty Choma i Panów: Rafała Kraśkiewicza i Andrzeja Krawczyńskiego mieliśmy swój niemały udział.

Medialnie, mocno jabłoniowo powiało przez całe długie 13 minut. To dla nas wymarzone wejście w Nowy Rok. Dziękujemy!
 
 
 
Reportaż TVP3 Lublin - Panorama Lubelska 2019-11-25 15:08 

Serdecznie dziękujemy TVP3 Lublin za wizytę w naszym obiekcie.

Polecamy reportaż Pani Wiesławy Szymczuk wyemitowany w czasie programu Panorama Lubelska

 

 

Link do programu

 

 

 

Gala 10-lecia Konkursu 'Kwatery na Medal'' 2019-10-05 13:44 

W dniu 2 października, w sali konferencyjnej Pałacu Belweder odbyła się uroczysta Gala z okazji 10- lecia Konkursu 'Kwatery na medal'. Z uwagi na nasz ubiegłoroczny udział w Konkursie zostaliśmy zaszczyceni zaproszeniem na uroczystość i uhonorowani 'kryształowym serduszkiem wdzięczności' i okolicznościowym dyplomem.

Organizatorom Konkursu: Redakcji Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO, Portalowi i Telewizji Agro News oraz Stowarzyszeniu AgroBiznesKlub serdecznie dziękujemy i gratulujemy z okazji Jubileuszu.

 


 

 

 

Nagrody konkursowe 2019-08-30 19:51 

 

Zwycięstwo w konkursie 'Na wsi najlepiej- 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej' otworzyło przed nami nowe możliwości i zapewniło ogromny rozgłos medialny na skalę ogólnopolską.

Wraz z innymi Laureatami staliśmy się bohaterami filmów reklamowych, publikacji i reportaży, a dzięki wizytom studyjnym znanych blogerów mieliśmy również szansę zaistnieć w tzw. blogosferze. Serdecznie dziękujemy organizatorom Konkursu- Polskiej Organizacji Turystycznej, Pani Kai Wolnickiej - autorce bloga parentingowego 'Moi-MIli.pl' oraz Agencji Reklamowej Aplan Media Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB