Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Certyfikowany Produkt Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów 2021-11-25 17:00 

Certyfikaty są wyznacznikami najwyższej jakości produktów i gwarancją utrzymania standardu usług.

Od początku naszej działalności doceniamy ich powagę i chętnie poddajemy sie procedurom certyfikacji, a na swym  jabłoniowym koncie zgromadziliśmy ich już kilka.

 

Dzieląc sie radosną nowiną z dumą  informujemy, że w  ostatnim czasie pomyślnie przeszliśmy weryfikację Komisji Certyfikacyjnej i nasza Agroturystyka ''Pod Jabłonią'' otrzymała prawo do posługiwania sie tytułem Certyfikowanego Produktu Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.

 

Dla niewtajemniczonych spieszymy z podpowiedzią skąd taka właśnie nazwa Certyfikatu? W 2019 roku Kraina Lessowych Wawozów została wybrana jedną z pięciu destynacji turystycznych w Polsce, którym przyznano zaszczytny tytuł Polskiej Marki Turystycznej. Pozostali Laureaci to: Marka Beskidy, Lublin, Śląsk Cieszyński i Toruń. 

 

 

Przepis na popis :) 2021-08-15 15:23 

Słoneczna tarta z jabłkami.

Nasz debiut w roli edukatora kulinarnego rozszedł się w sieci szerokim echem. Bardzo nas to cieszy i dowartościowuje, a lubelskie cebularze wypiekane są już w wielu domach. W odpowiedzi na przychylne komentarze i pytania o inne sprawdzone przepisy postanowiliśmy nagrać kolejny filmik instruktażowy. Tym razem zdradzamy tajniki wypieku naszego firmowego specjału- tarty z jabłkami. Realizatorom nagrania: Agacie i Maciejowi Chinalskim- Studio Filmowe ''Excellent Films'' dziękujemy za przychylność w kadrze, a Państwu serdecznie polecamy obejrzenie filmu (dostepny pod linikiem) i zachęcamy do samodzielnego wypieku Tarty. I niech się uda! Smacznego :)

 

Link: https://www.youtube.com/watch?v=pkaYjlwFgcU&ab_channel=Excellentfilms

 

 

Tytuł Marki Lokalnej 'Zielonego Pierścienia' 2021-08-02 20:20 

Lokalna Grupa Działania ''Zielony Pierścień'' zaktualizowała system certyfikacji usług i produktów lokalnych obejmując je zaszczytnym tytułem Marki Lokalnej.

Poddaliśmy się ponownie procedurze certyfikacji i w wyniku pomyślnej weryfikacji nasza usługa noclegowa wraz z wyżywieniem oraz cztery z rodzimych wypieków otrzymały Certyfikaty Produktu Lokalnego.

 

  

 

 

 

 

 

Odznaka ''Bezpieczna Kwatera'' 2021-07-31 20:24 

Polska Federacja Turystyki Wiejskiej ''Gospodarstwa Gościnne'' przy wspartciu finansowym Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii zrealizowała projekt ''Odpoczywaj na wsi bezpiecznie''.

 

Celem projektu była poprawa jakości świadczonych usług turystycznych na wsi i zwiększenie bezpieczeństwa zdrowotnego zarówno turystów jak i kwaterodawców. Mając na uwadze powagę sytuacji przystapiliśmy do projektupomyślnie przeszliśmy procedurę weryfikacji i otrzymaliśmy prawo do posługiwania się znakiem ''Bezpieczna Kwatera''.

 

 

 

''Lubelskie na talerzu''- Polskie Radio Lublin 2021-06-05 09:52 

Pierwszy odcinek z serii filmów ''Lubelskie na talerzu'' i nasz kulinarny debiut w którym zdradzamy tajniki wypieku cebularzy lubelskich.

Serdecznie dziękujemy Redakcji Radia Lublin za docenienie moich kulinarnych umiejętności i  możliwość medialnego zaistnienia, a Państwa zachęcamy do obejrzenia filmu (link poniżej) i samodzielnego wypieku naszego sztandarowego, regionalnego specjału.

Z otrzymanych informacji zwrotnych (popartych zdjęciami) nieskromnie wnioskuję, że w roli edukatorki zwycięsko dałam radę, a cebularze wychodzą przednie :)

 

Link:  https://radio.lublin.pl/2021/05/30-05-2021-lubelskie-na-talerzu/

 

 

 

 

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB