Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Piękno Krainy Lessowych Wąwozów w jabłoniowej rozciągłości :) 2020-09-07 18:38 

Serdecznie polecamy Państwa uwadze najnowszy filmik reklamowy ukazujący nasze najbliższe, urokliwe otoczenie i okoliczne atrakcje

Audycja radiowa ''Od chaty do chaty''- Celejów 2020-07-27 18:36 

W Poniedziałek 27 lipca gościliśmy w naszych jabłoniowych progach mobilną Ekipę Radia WNET i uczestniczyliśmy w wyemitowanej na żywo audycji 'Od chaty do chaty'. To program przedstawiający Polskę i jej regiony ze szczególnym uwzględnieniem gospodarstw agroturystycznych. Na tej podróżniczej, radiowej trasie⁣ znaleźliśmy się dzięki naszemu zwycięstwu w ubiegłorocznym konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej 'Na wsi najlepiej, 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej'. To nasze najdłuższe medialne wystąpienie w którym opowiadamy o sadowniczo- agroturystycznej przygodzie i okolicznych atrakcjach. Ogromnie dziękujemy Panu Redaktorowi Łukaszowi Jankowskiemu za przemiłą rozmowę, a zainteresowanych odsyłamy do archiwalnego nagrania.

 

Bezpieczna Kwatera 2020-05-08 16:39 

W wyniku wdrażania II etapu odmrażania gospodarki od 4 maja została wznowiona działalność obiektów noclegowych w Polsce.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo  w obiekcie zostały wdrożone wszystkie wytyczne dotyczące turystyki wiejskiej zalecane nam przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
 
Stosownie do zaleceń w jednym pokoju możemy zakwaterować 2 osoby czyli łącznie w obiekcie 10 osób. Wyjątek stanowią rodziny z Dziećmi.
 
Przed dokonaniem rezerwacji jesteśmy zobowiązani każdorazowo poinformować Państwa, że w obiekcie nie może przebywać osoba poddana kwarantannie, izolacji, chora na Covid 19, zakażona wirusem SARS Cov- 2.
Dla potwierdzenia tych informacji przed zameldowanie w obiekcie poprosimy  Państwa także o wypełnienie stosownego oświadczenia (załączone poniżej).
 
Z uwagi na wytyczne zwiększonego reżimu sanitarnego informujemy, że ogólnodostępna kuchnia przystosowana do samodzielnego przygotowywania posiłków zostaje czasowo wyłączona z użytkowania. Za niedogodność przepraszamy, prosimy o zrozumienie i zapoznanie się z się z regulaminem korzystania z posiłków serwowanych w sali jadalnej oraz regulaminem specjalnym opracowanym na potrzeby zapewnienia Państwu bezpieczeństwa.
 
Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zapoznaniem się z informacjami i zaakceptowaniem ich w całości.
 
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i życzymy udanego pobytu.
 
                                                                      Katarzyna i Paweł Siwiec
 
 

news_162_oswiadczeniecovid.pdf
news_162_regulamin-korzystania-z-posilkow-w-obiekcie-1-.docx
news_162_regulamin-pobytu-na-kwaterze-covid-19.pdf
Program TVP3 Lublin ''Lubelska Agro Zima'' 2020-01-10 11:01 

Polecamy Państwu serdecznie Program 'Lubelska Agro Zima' w którym za sprawą Pani Redaktor Doroty Choma i Panów: Rafała Kraśkiewicza i Andrzeja Krawczyńskiego mieliśmy swój niemały udział.

Medialnie, mocno jabłoniowo powiało przez całe długie 13 minut. To dla nas wymarzone wejście w Nowy Rok. Dziękujemy!
 
 
 
Reportaż TVP3 Lublin - Panorama Lubelska 2019-11-25 15:08 

Serdecznie dziękujemy TVP3 Lublin za wizytę w naszym obiekcie.

Polecamy reportaż Pani Wiesławy Szymczuk wyemitowany w czasie programu Panorama Lubelska

 

 

Link do programu

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB