Sad jabłoniowy

Doceniając dobrodziejstwa otaczającej nas przyrody zachęcamy do aktywnego wypoczynku i „ładowania akumulatorów” energią z drzew jabłoniowych. Oferujemy swobodny dostęp do 5 ha sadu i chętnie służymy swą ogrodniczą wiedzą. Zapewniamy, że samodzielnie zerwane jabłko smakuje wyjątkowo. Dla osób bliżej zainteresowanych tematem organizujemy specjalistyczne warsztaty sadownicze.

Taras widokowy

„Smaczek” naszej Agroturystyki gdzie można do woli rozkoszować zmysły panoramą widokową i celejowskim mikroklimatem, a w razie potrzeby oddawać z lubością swym nałogowym namiętnościom 😉

Taras zewnętrzny

Wypoczynek w najbliższym sąsiedztwie natury z zachwycającą panoramą wzgórz lessowych w tle jest nie do przecenienia i nie ma sobie równych.

Atrakcje dla dzieci

Na dziecięce potrzeby przygotowaliśmy w obiekcie Kącik Malucha, na podwórku adresujemy im trampolinę, kosz do gry w piłkę, zjeżdżalnię, huśtawkę, piaskownicę, rowery małe i duże wraz z trzykołową przyczepką dla dzieci. Cały teren przynależnego do obiektu sadu jest ogrodzony więc bez obawy można buszować w nim do woli.

Oczko wodne

Duże, kaskadowe oczko wodne z fontanną (ok 50 tys. litów) usytuowane na samym środku naszego podwórka, zarybione kolorowymi rybkami i otoczone zielenią.

Rowery

Racjonalnie gospodarujemy zasobami przyrody i promujemy bezemisyjny transport po lokalnych terenach. W ramach opłaty za nocleg udostępniamy 4 rowery męskie, 4 damskie, 2 dziecięce, przyczepkę rowerową dla dzieci, fotelik, bagażnik rowerowy i kaski.

Ognisko

Na terenie ogrodu na potrzeby ogniskowe przygotowaliśmy dla Państwa specjalne miejsce z paleniskiem, ławeczkami i stosownym osprzętem do pieczenia kiełbasek (drewno za opłatą). Zainteresowanym udostępniamy również sprzęt do grillowania (węgiel we własnym zakresie).

Wycieczki

Strategiczna lokalizacja naszej Agroturystyki zapewnia łatwy i szybki dostęp do okolicznych miejscowości o bogatej ofercie turystycznej (Kazimierz Dolny, Janowiec, Puławy, Wąwolnica, Nałęczów) oraz równie ciekawe, odkrywcze wyprawy po miejscowych, dzikich wąwozach lessowych.