Reneta

Pokój 3-osobowy o powierzchni 30 m2. z własną łazienką przystosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością. W pierwszej części pokoju znajduje się łóżko o wymiarach 120 cm x 200 cm, a w drugiej łóżko dwuosobowe 140 cm x 200 cm. Brak tradycyjnych drzwi pomiędzy obiema częściami. W pokoju istnieje możliwość wstawienia dostawek hotelowych.

Pokój 2 osobowy Antonówka

Antonówka

Pokój 2-osobowy o powierzchni 14 m2 z własną łazienką. Wyposażony w dwa łóżka jednoosobowe (90 cm x 200 cm). Bez możliwości wstawienia dostawki hotelowej.

Lobo

Pokój 2- osobowy o powierzchni 15 m2 z własną łazienką. Wyposażony w dwa łóżka jednoosobowe (90 cm x 200 cm), które w razie potrzeby łączymy na życzenie. W pokoju istnieje możliwość wstawienia jednej dostawki hotelowej.

Pokój 2 osobowy Lobo

Koksa

Pokój 3- osobowy o powierzchni 20 m2 z własna łazienką. Wyposażony w łóżko dwuosobowe (140 cm x 200 cm) oraz łóżko jednoosobowe (90 cm x 200 cm). Istnieje możliwość wstawienia dostawek hotelowych.

Ligol

Pokój 2- osobowy o powierzchni 19 m2 z własną łazienką. Wyposażony w łóżko dwuosobowe (140 cm x 200 cm). Istnieje możliwość wstawienia dostawek hotelowych.

Udogodnienia

Jeden z pokoi (Reneta) znajduje się na parterze, a wszystkie pozostałe na piętrze. Dojście schodami przez salę jadalną i galerię zewnętrzną. W oknach zamontowano rolety zaciemniające i moskitiery. Pokoje wyposażone są w telewizory, Wi-Fi, ręczniki, czajnik, tacę, kubki, talerzyki i łyżeczki. Dodatkowo, w częściach wspólnych obiektu znajduje się wyposażona kuchnia, duża sala jadalno- rekreacyjna, kącik Malucha, taras zewnętrzny na parterze i widokowy na piętrze.

Sala jadalno- rekreacyjna

Adresowana na potrzeby wspólnego biesiadowania, integracji i zagospodarowania wolnego czasu. Dostęp do Wi-Fi, duży telewizor, odtwarzacz DVD, sprzęt grający, gry planszowe, filmy i książeczki dla dzieci – uprzyjemnią Państwu chwile spędzone u nas.

Kuchnia

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię (sprzęty AGD, naczynia, sztućce, akcesoria) przystosowaną do samodzielnego przygotowywania posiłków i testowania kulinarnych inspiracji z podróży.