Gospodarstwo Gościnne ***

Z dumą informujemy, że nasza Agroturystyka „Pod Jabłonią” została skategoryzowana przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej ”Gospodarstwa Gościnne”, otrzymała rekomendację i najwyższą kategorię trzech słoneczek.

Na wsi najlepiej 2019

Nasz obiekt został doceniony w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Polską Organizację Turystyczną i zdobył zaszczytne pierwsze miejsce.

Kwatery na Medal 2018

Ku naszej ogromnej radości i satysfakcji mocą 1242 głosów Internautów i Czytelników Magazynu AGRO zwyciężyliśmy w ogólnopolskim konkursie agroturystycznym ”Kwatery na Medal 2018”

Certyfikowany produkt turystyczny

Agroturystyka ”Pod Jabłonią” otrzymała prawo do posługiwania się tytułem Certyfikowanego Produktu Polskiej Marki Turystycznej Krainy Lessowych Wąwozów.
W 2019 roku Kraina Lessowych Wawozów została wybrana jedną z pięciu destynacji turystycznych w Polsce, którym przyznano zaszczytny tytuł Polskiej Marki Turystycznej.

Tytuł Marki Lokalnej

Lokalna Grupa Działania ”Zielony Pierścień” zaktualizowała system certyfikacji usług i produktów lokalnych obejmując je zaszczytnym tytułem Marki Lokalnej.
Poddaliśmy się ponownie procedurze certyfikacji i w wyniku pomyślnej weryfikacji nasza usługa noclegowa wraz z wyżywieniem oraz cztery z rodzimych wypieków otrzymały Certyfikaty Produktu Lokalnego.