Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Gala 10-lecia Konkursu 'Kwatery na Medal'' 2019-10-05 13:44 

W dniu 2 października, w sali konferencyjnej Pałacu Belweder odbyła się uroczysta Gala z okazji 10- lecia Konkursu 'Kwatery na medal'. Z uwagi na nasz ubiegłoroczny udział w Konkursie zostaliśmy zaszczyceni zaproszeniem na uroczystość i uhonorowani 'kryształowym serduszkiem wdzięczności' i okolicznościowym dyplomem.

Organizatorom Konkursu: Redakcji Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO, Portalowi i Telewizji Agro News oraz Stowarzyszeniu AgroBiznesKlub serdecznie dziękujemy i gratulujemy z okazji Jubileuszu.

 


 

 

 

Nagrody konkursowe 2019-08-30 19:51 

 

Zwycięstwo w konkursie 'Na wsi najlepiej- 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej' otworzyło przed nami nowe możliwości i zapewniło ogromny rozgłos medialny na skalę ogólnopolską.

Wraz z innymi Laureatami staliśmy się bohaterami filmów reklamowych, publikacji i reportaży, a dzięki wizytom studyjnym znanych blogerów mieliśmy również szansę zaistnieć w tzw. blogosferze. Serdecznie dziękujemy organizatorom Konkursu- Polskiej Organizacji Turystycznej, Pani Kai Wolnickiej - autorce bloga parentingowego 'Moi-MIli.pl' oraz Agencji Reklamowej Aplan Media Sp. z o.o.
 
 
 
 
 
 
Zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej 2019-08-25 13:19 

Do tegorocznej edycji konkursu „Na Wsi Najlepiej – 12 dobrych praktyk w turystyce wiejskiej” zgłoszono aż 169 obiektów związanych z polską turystyką wiejską. Kapituła wybrała 4 zwycięzców i 8 laureatów konkursu. Wybór ogłoszono w trakcie konferencji 9 sierpnia w Warszawie.

Ku naszej ogromnej radości i dumie  w kategorii ''Wypoczynek na wsi'' zwyciężyła nasza Agroturystyka pod Jabłonią.

Bardzo dziękujemy Kapitule konkursu za wybór naszego obiektu i jesteśmy głęboko przekonani, że ten wielki sukces przyczyni się do spopularyzowania naszej oferty wśród szerszego grona turystów.

 

Więcej informacji

Film POT z gali wręczenia nagród

 

 

 

 

 

 

 

Telewizja Polska TVP1, Magazyn rolniczy ''Tydzień'' 2019-05-07 14:34 

 

Korzystając z zaproszenia Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej ''Gospodarstwa Gościnne'' wzięliśmy udział w nagraniu programu telewizyjnego ''Tydzień''. Dumni i wdzięczni TVP1 i Federacji serdecznie polecamy jego emisję:

Gala wręczenia nagród w konkursie ''Kwatery na medal 2018'' 2018-12-18 15:17 

13 grudnia w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu ''Kwatery na Medal 2018''. Organizatorami konkursu była redakcja Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO oraz Portal AgroNews.

Decyzją Internautów i Czytelników AGRO zaszczytne pierwsze miejsce, mocą 1242 głosów zdobyło nasze Gospodarstwo Agroturystyczne 'Pod Jabłonią'. Drugie miejsce z ilością 1229 głosów przypadło Gospodarstwu Agroturystycznemu 'Bzy i Magnolie' Damiana Masłowskiego (Łubowo, woj. zachodniopomorskie), zaś trzecie- 1135 głosów, Gospodarstwu Agroturystycznemu 'Dolina Koni' Wiktora Śpionka (Dłutówek, woj. łódzkie).
Pozostałe  gospodarstwa zakwalifikowane do konkursu: 'Jędrusiowa Chata', 'Zwierzyniec Pierwszy', 'Ziołowy Dzbanek', 'Gościniec na Półwyspie', Dom na Starym Gościńcu 'Tiszyna', 'Żabi Raj' oraz 'Chwałowo' zdobyły wyróżnienia specjalne.
Wszyscy laureaci otrzymali z rąk Ministra Rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego okolicznościowe dyplomy i statuetki 'Mądra Sówka' oraz honorowe Odznaki 'Zasłużony dla Rolnictwa'.
 
Jesteśmy bardzo dumni z wygranej i zobowiązani do dalszych starań. Serdecznie dziękujemy Organizatorom i wszystkim oddającym na nas swoje głosy
 

Krótka relacja filmowa z uroczystości

 

 
 
 
 
 
 
 
 Fot. Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO, Portal AgroNews
 
 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB