Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Telewizja Polska TVP1, Magazyn rolniczy ''Tydzień'' 2019-05-07 14:34 

 

Korzystając z zaproszenia Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej ''Gospodarstwa Gościnne'' wzięliśmy udział w nagraniu programu telewizyjnego ''Tydzień''. Dumni i wdzięczni TVP1 i Federacji serdecznie polecamy jego emisję:

Gala wręczenia nagród w konkursie ''Kwatery na medal 2018'' 2018-12-18 15:17 

13 grudnia w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu ''Kwatery na Medal 2018''. Organizatorami konkursu była redakcja Magazynu Ludzi Przedsiębiorczych AGRO oraz Portal AgroNews.

Decyzją Internautów i Czytelników AGRO zaszczytne pierwsze miejsce, mocą 1242 głosów zdobyło nasze Gospodarstwo Agroturystyczne 'Pod Jabłonią'. Drugie miejsce z ilością 1229 głosów przypadło Gospodarstwu Agroturystycznemu 'Bzy i Magnolie' Damiana Masłowskiego (Łubowo, woj. zachodniopomorskie), zaś trzecie- 1135 głosów, Gospodarstwu Agroturystycznemu 'Dolina Koni' Wiktora Śpionka (Dłutówek, woj. łódzkie).
Pozostałe  gospodarstwa zakwalifikowane do konkursu: 'Jędrusiowa Chata', 'Zwierzyniec Pierwszy', 'Ziołowy Dzbanek', 'Gościniec na Półwyspie', Dom na Starym Gościńcu 'Tiszyna', 'Żabi Raj' oraz 'Chwałowo' zdobyły wyróżnienia specjalne.
Wszyscy laureaci otrzymali z rąk Ministra Rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego okolicznościowe dyplomy i statuetki 'Mądra Sówka' oraz honorowe Odznaki 'Zasłużony dla Rolnictwa'.
 
Jesteśmy bardzo dumni z wygranej i zobowiązani do dalszych starań. Serdecznie dziękujemy Organizatorom i wszystkim oddającym na nas swoje głosy
 

Krótka relacja filmowa z uroczystości

 

 
 
 
 
 
 
 
 Fot. Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO, Portal AgroNews
 
 
Konkurs ''Kwatery na Medal 2018'' 2018-11-14 15:10 

Z ogromną dumą, radością i satysfakcją informujemy, że nasz obiekt zdobył zaszczytne pierwsze miejsce i został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu agroturystycznego ''Kwatery na Medal 2018''

Organizatorami konkursu był Magazyn Agro oraz Telewizja Interaktywna AgroNews. W ostatnich miesiącach na łamach Magazynu zaprezentowane zostały wizytówki ofertowe wybranych z całej Polski, dziesięciu Gospodarstw Agroturystycznych. Już sama nominacja była dla nas wielką niespodzianką i powodem do dumy, a rozstrzygnięcie konkursu wprost przerosło nasze wyobrażenia. Zwyciężyliśmy mocą 1242 głosów oddawanych na nasz obiekt przez Internautów i Czytelników Magazynu.
 

Organizatorom serdecznie dziękujemy za nominację, a wszystkim Głosującym za oddawane na nas głosy. Zdobycie tytułu to dla nas ogromny zaszczyt i dowartościowanie, ale równocześnie zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy i utrzymania poziomu usług. Bardzo dziękujemy i obiecujemy sprostać oczekiwaniom i starać się jeszcze bardziej.

Link do rozstrzygnięcia konkursu

 

Orły Turystyki 2018 2018-10-16 12:55 

Kolejna wielka niespodzianka od losu, a dokładniej naszych zadowolonych Gości.

W rankingu Plebiscytów Branżowych Orły na podstawie 99 wiarygodnych ocen Gości (Google Maps, Facebook) nasza Agroturystyka otrzymała finalną ocenę 9,9 kwalifikując się tym samym do otrzymania statusu 1 miejsca w lokalizacji: miasto Kazimierz Dolny.
To dla nas ogromny sukces oraz motywacja do dalszej wytężonej pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili do tego wyniku, a w przyszłości obiecujemy starać się jeszcze bardziej.
 
 
 
 
Nominacja do konkursu ''Kwatery na Medal 2018'' 2018-10-14 13:31 

 

Z wielką dumą i radością informujemy, że zostaliśmy nominowani do konkursu ''Kwatery na Medal 2018''

Organizatorami konkursu jest Magazyn AGRO oraz Telewizja Interaktywna AgroNews. Już sama nominacja i publikacja oferty Agroturystyki Pod Jabłonią na okładce Magazynu są dla nas ogromnym wyróżnieniem i sukcesem na miarę zwycięstwa. DZIĘKUJEMY!!!

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB