Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Zielona Majówka 2015 2015-05-07 22:27 

Majówkowo-Rowerowa Eskapada naszych Gości opisana i udokumentowana na ich blogu.

Lekkie teksty i wspaniałe zdjęcia doskonale oddają klimat i urodę naszych okolic. Dziękujemy ogromnie i zachęcamy do lektury.

http://prostoiaktywnie.blogspot.com/2015/05/rowerowa-majowka-kazimierz-dolny-i.html

Zielona Majówka 2015 2015-05-04 23:37 

Długi jabłoniowy weekend za nami
Dziękujemy wszystkim naszym Gościom, a szczególnie serdecznie Uli i Jankowi z Białegostoku, którzy w swym kadrze zatrzymali dla nas te magiczne chwile ...

        

Targi AgroTravel 2015 w Kielcach 2015-04-11 11:54 

VII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki w Kielcach (9 - 12 kwietnia 2015r)

Beneficjenci Programu 'EUROszansa dla Lubelszczyzny' współfinansowanego przez Szwajcarię ( wśród nich Agroturystyka ''Pod Jabłonią'') mają możliwość zaprezentowania turystycznego potencjału regionu i przedstawienia swoich ofert.
Dziękujemy Ministerstwu Infrastruktury i Rozwoju oraz Starostwu Powiatowemu w Puławach i zapraszamy chętnych do odwiedzenia Targów.
Fot. J.Włodarczyk

Wizyta monitorująca realizację Projektu. 2015-02-20 14:35 

W dniu 18 lutego mieliśmy zaszczyt gościć ''Pod Jabłonią'' Przedstawicieli Biura Programu Szwajcarskiego, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Władzy Wdrażającej Programy Europejskie.

 

Mieliśmy okazję osobiście podziękować za wsparcie finansowe ze Swajcarsko - Polskiego Programu Współpracy w ramach partnerskiego Projektu ''EUROszansa dla Lubelszczyzny''. Mogliśmy też wyrazić wdzięczność i uznanie  dla innych licznych Projektów współfinansowanych przez Szwajcarię, które w istotny sposób wpłynęły na rozwój naszego regionu i jego atrakcyjność turystyczną. Naszych miłych Gości poczęstowaliśmy jabłkowymi specjałami i  zaprosiliśmy do ponownych odwiedzin wiosną czy latem gdy Celejów odkryje swoje zachwycające oblicze.

Agroturystyka 'Pod Jabłonią' zaprasza Gości 2015-02-15 13:08 

 

Uprzejmie informujemy, że wszystkie formalności związane z oddaniem budynku do użytkowania zostały dopełnione.
Czekamy na Państwa. Serdecznie zapraszamy.

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB