Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Z radosnym Alleluja... 2016-03-26 17:07 

 

 

 

 

 

Konferencja podsumowująca realizację projektu ''EUROszansa dla Lubelszczyzny...'' 2016-03-20 21:30 

17 marca 2016 roku w Parku Naukowo-Technologicznym w Puławach odbyła się konferencja podsumowująca projekt ''EUROszansa dla Lubelszczyzny...'' zrealizowany w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej

Projekt realizowano w latach 2011-2016 w partnerstwie przez Powiat Puławski, Lokalną Grupę Działania ''Zielony Pierścień'', Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Lubelski Ośrodek Samopomocy. Celem projektu był rozwój przedsiębiorczości związanej z turystyką na terenie subregionu Kazimierz Dolny - Nałęczów - Puławy.

Konferencja była ogromnym przeżyciem dla naszej Gospodyni, która w części dotyczącej beneficjentów mogła osobiście podziękować za wsparcie finansowe otrzymane ze środków szwajcarskich, przedstawić efekty modernizacji agroturystki i uczestniczyć w panelu dyskusyjnym 'Turystyka - szansa na sieciową turystykę wiejską'.

 

Informacje na temat przebiegu konferencji i szczegółowa fotorelacja na stronie Powiatu puławskiego

 

 

 

 

 

Kalejdoskop Regionalny - Radio Lublin 2016-03-13 20:29 

''Odkrywcy z krainy rowerowej'' - reportaż Czesławy Borowik

Agroturystyka ''Pod Jabłonią'' znajduje się na mapie szlaków Krainy Rowerowej i jest Gestorem w Projekcie utworzenia sieci wypożyczalni rowerowych, współfinansowanym przez Szwajcarię w ramach Programu ''EUROszansa dla Lubelszczyzny'' (więcej w zakładce Atrakcje/ Wypożyczalnia Rowerowa). Z tego powodu mieliśmy możliwość zaprezentowania się w programie Kalejdoskop Regionalny nagrywanym przez Radio Lublin. Jesteśmy wdzięczni i serdecznie polecamy Państwu odsłuchanie reportażu. Pani Redaktor Czesława Borowik w mistrzowski wprost sposób oddaje klimat i charakter miejsc, które odwiedza dzięki czemu słuchacz ma wrażenie, że sam uczestniczy w tej podróży. Na Państwa uwagę zasługuje cały cykl reportaży traktujących o naszych miejscowych atrakcjach, ciekawych pomysłach i inicjatywach, które wpłynęły na wzrost turystycznej atrakcyjności subregionu: Kazimierz Dolny - Nałęczów - Puławy. Znajdziecie tu Państwo inspirację, pomysły na aktywny, twórczy wypoczynek i poznacie wiele ciekawostek, a w reportażu pt.''Odkrywcy z rowerowej krainy'' przez chwilę zagościcie także ''Pod Jabłonią'' Serdecznie zapraszamy.

 

 Reportaż dostępny tutaj

 

 

 

 

 

Turystyczna aplikacja mobilna 2016-02-19 16:14 

Uprzejmie informujemy, iż Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” jest wydawcą turystycznej aplikacji mobilnej opracowanej przez Amistad Group.

Aplikacja mobilna Krainy Lessowych Wąwozów to kompleksowa oferta produktów i atrakcji turystycznych naszego regionu. Aplikacja działa w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android i Windows Phone.

 

 

WIEŚ LUBELSKA ZAPRASZA 2016-01-26 16:16 

Wypoczynek w Agroturystykach i nasz telewizyjny debiut w roli agrokwaterodawców.

Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych opracował i wydał w wersji papierowej i elektronicznej nowe materiały reklamowe, promujące bogatą ofertę polskiej wsi i gospodarstw agroturystycznych. Z tego powodu mieliśmy zaszczyt i przyjemność ''przemówić głosem kwaterodawców'' w wydaniu informacyjnym Panoramy Lubelskiej. Jesteśmy wdzięczni i polecamy je Państwa uwadze. Równocześnie wnosimy sprostowanie do wyemitowanego materiału. Modernizacja i rozbudowa naszego gospodarstwa ''Pod Jabłonią'' odbywała się w ramach Programu ''EUROszansa dla Lubelszczyzny'' współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach

szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

http://lublin.tvp.pl/23747681/jest-gdzie-wypoczywac-wies-lubelska-zaprasza

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB