Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Turystyczna aplikacja mobilna 2016-02-19 16:14 

Uprzejmie informujemy, iż Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów” jest wydawcą turystycznej aplikacji mobilnej opracowanej przez Amistad Group.

Aplikacja mobilna Krainy Lessowych Wąwozów to kompleksowa oferta produktów i atrakcji turystycznych naszego regionu. Aplikacja działa w trybie online i offline na smartfonach i urządzeniach mobilnych z systemem iOS, Android i Windows Phone.

 

 

WIEŚ LUBELSKA ZAPRASZA 2016-01-26 16:16 

Wypoczynek w Agroturystykach i nasz telewizyjny debiut w roli agrokwaterodawców.

Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych opracował i wydał w wersji papierowej i elektronicznej nowe materiały reklamowe, promujące bogatą ofertę polskiej wsi i gospodarstw agroturystycznych. Z tego powodu mieliśmy zaszczyt i przyjemność ''przemówić głosem kwaterodawców'' w wydaniu informacyjnym Panoramy Lubelskiej. Jesteśmy wdzięczni i polecamy je Państwa uwadze. Równocześnie wnosimy sprostowanie do wyemitowanego materiału. Modernizacja i rozbudowa naszego gospodarstwa ''Pod Jabłonią'' odbywała się w ramach Programu ''EUROszansa dla Lubelszczyzny'' współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach

szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

http://lublin.tvp.pl/23747681/jest-gdzie-wypoczywac-wies-lubelska-zaprasza

 

 

Ferie zimowe 2016 2016-01-19 18:50 

Zimowy odpoczynek ''Pod Jabłonią''

Zima zawitała u nas na dobre. Cieszymy się i liczymy na to, że zostanie z nami na dłużej. Przynajmniej do końca ferii :)
Okoliczne stoki narciarskie są doskonale przygotowane do sezonu i zapraszają wszystkich miłośników ''białego szaleństwa''( www.stacjakazimierz.pl, www.nartsport.pl, www.parchatka.pl ), a my chętnie zaopiekujemy się Państwem po tychże swawolach.
Zapraszamy serdecznie !!!

 

 

Życzenia Świąteczne 2015-12-24 20:39 

Moc świątecznych serdeczności...

Wernisaż Mobilnej Wystawy Zdjęć Kobiet Aktywnych 2015-09-20 21:05 

16 września br. odbyło się uroczyste otwarcie Mobilnej Wystawy Zdjęć Kobiet Aktywnych w Gminnym Domu Kultury w Cycowie.

Wystawę zorganizowało Stowarzyszenie Równych Szans BONA FIDES w ramach projektu „Kobieca Akademia Partycypacji” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Autorem zdjęć jest fotograf Aleksander Wolak. Ekspozycja przedstawia sylwetki dziesięciu kobiet -  lokalnych liderek realizujących w swoich środowiskach nowatorskie, pionierskie lub ważne społecznie działania. Udziałem w wystawie została zaszczycona nasza Gospodyni. To dla niej ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Wystawa będzie prezentowana do listopada 2016 roku, goszcząc przez miesiąc w innym miejscu województwa lubelskiego. 

fot. Aleksander Wolak

Bohaterki Wystawy tutaj

fotoreportarz z otwarcia Mobilnej Wystawy Zdjęć Kobiet Aktywnych w GDK Cyców

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB