Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

AKCJA '' POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - weekend za pół ceny. '' 2016-08-22 19:41 

Uprzejmie informujemy, iż Ministerstwo Sportu i Turystyki przygotowało pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”.  W ramach akcji powstał bank ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane we wrześniowy weekend tj. od 23 do 25 września 2016r. na terenie całego kraju.  

szczegółowe informacje na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Nasza Agroturystyka ''Pod Jabłonią'' jest jednym z licznych Partnerów tej Akcji  na której  potrzeby przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytową wraz z wyżywieniem w trzech pokojach dwuosobowych w cenie obniżonej o 50 % ( tj. od osoby - 25 zł/ nocleg, 7,50 zł/ śniadanie, 12,50 zł/ obiadokolacja)

Oferta promocyjna obejmuje:

- dwa noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami( Pokój Reneta, Pokój Lobo, Pokój Ligol )
- dwa śniadania
- dwie obiadokolacje

Serdecznie zapraszamy


 

Kraina Lessowych Wąwozów w obiektywie TVN24 2016-08-15 10:45 

Zachęcamy do obejrzenia reportażu telewizyjnego traktującego o atrakcjach turystycznych naszego subregionu. 

Program składa się z trzech równie ciekawych części, a w środkowej wirtualnie zagościcie w naszym gospodarstwie. Serdecznie zapraszamy i polecamy się Państwa uwadze.

 

www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/rusza-polska-na-weekend-360-w-tvn24,655821.html

Wyróżnienie za realizację projektu 2016-05-08 21:16 

6 maja br. w Kośminie odbyło się walne zebranie członków Lokalnej Grupy Działanie ''Zielony Pierścień''.

Nasza Gospodyni Katarzyna Siwiec znalazła się wśród grona 10 beneficjentów Programu Szwajcarskiego ''EUROszansa dla Lubelszczyzny...'' uhonorowanych przez Lokalną Grupę Działania ''Zielony Pierścień'' pamiątkowymi statuetkami. W uzasadnieniu swych wyborów prezes LGD Zbigniew Pacholik wskazywał na modelowe zrealizowanie projektów, wzbogacenie turystycznej oferty subregionu oraz profesjonalizm w pracy z turystami. To dla nas ogromny zaszczyt, wyróżnienie i wielka motywacja do dalszych starań. Dziękujemy !!!

 

Więcej informacji

 

 

 

 

 

Jabłoniowy powiew medialny 2016-04-17 22:42 

W dniu 16.04.2016 gościliśmy Ekipę telewizyjną TVN 24, która nagrywała program o atrakcjach turystycznych Krainy Lessowych Wąwozów i różnych formach aktywnego wypoczynku.

Z uwagi na rozmiar i pojemność - temat niewyczerpywalny.
Potencjał naszego subregionu jest tak olbrzymi, że nawet my sami nie do końca zdajemy sobie z niego sprawę. Nowe pomysły, inicjatywy, zrealizowane projekty sprawiają, że atrakcyjność turystyczna wciąż rośnie. Z wiadomych względów w programie ukazane zostaną tylko nieliczne z regionalnych atrakcji, ale liczymy, że będą one dla Państwa zachętą, inspiracją i zaproszeniem jednocześnie. O terminie emisji poinformujemy w stosownym czasie. My mieliśmy szansę ''zaistnieć'' w programie dzięki temu, że jesteśmy obiektem skategoryzowanym przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej ''Gospodarstwa Gościnne'' oraz Gestorem w Krainie Rowerowej ( punkt sieciowej wypożyczalni rowerowej)
Składamy ogromne podziękowania dla Lokalnej Organizacji Turystycznej - Krainy Lessowych Wąwozów za polecenie naszego gospodarstwa, całej przesympatycznej Ekipie telewizyjnej za ''przychylność w kadrze'' oraz wszystkim dzielnym Rowerzystom z fotoreporterem Sławomirem Łowczakiem na czele. Dziękujemy !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizyta studyjna 2016-04-07 20:38 

4 kwietnia br. z inicjatywy Lokalnej Organizacji Turystycznej ''Krainy Lessowych Wąwozów'' zostało zorganizowane spotkanie konsultacyjne przedstawicieli władz samorządowych z powiatu puławskiego, opolskiego i lubelskiego.

Celem spotkania była naoczna prezentacja projektów zrealizowanych przy udziale środków zewnętrznych - unijnych i szwajcarskich, które w istotny sposób przyczyniły się do wzrostu atrakcyjności turystycznej naszego subregionu.
Wśród odwiedzanych punktów, na trasie wizytacji znalazła się także Agroturystyka ''Pod Jabłonią''. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Dziękujemy Organizatorom i wszystkim naszym Gościom.
Szczegółowy opis całej wizytacji i fotorelację z jej przebiegu można zobaczyć tutaj

 

  

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB