Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Najlepsze Życzenia 2017-12-23 20:57 

  

Akcja ''Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny'' 2017-09-18 08:34 

Kolejny już raz, nasza Agroturystyka ''Pod Jabłonią'' uczestniczy w Akcji organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Na jej potrzeby przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytową w cenie obniżonej o 50 % od ceny regularnej tj 25 zł/ nocleg od osoby (czyli 50 zł/ pobyt od osoby)
Oferta promocyjna obejmuje dwa noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami (Pokoje: Reneta, Antonówka, Lobo, Koksa, Ligol)
 
Serdecznie zapraszamy.
Nasza Agroturystyka ''Pod Jabłonią'' uczestniczy w Akcji trzeci już raz z kolei. Na jej potrzeby przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytową w cenie obniżonej o 50 % od ceny regularnej tj 25 zł/ nocleg od osoby (czyli 50 zł/ pobyt od osoby)
Oferta promocyjna obejmuje dwa noclegi w komfortowych pokojach z łazienkami (Pokoje: Reneta, Antonówka, Lobo, Koksa, Ligol)
 
Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Szczegółowe informacje na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

 

Radio Lublin - Kalejdoskop Regionalny 'Skarby Zielonego Pierścienia' 2017-08-04 08:25 

Serdecznie polecamy audycję Kalejdoskop regionalny.
Mieliśmy przyjemność gościć przez chwilkę Panią Redaktor Czesławę Borowik więc o nas także usłyszycie dwa słowa.

Znaleźć się wśród grona ''Skarbów'' Zielonego Pierścienia to dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Dziękujemy serdecznie :)

Link do audycji: https://radio.lublin.pl/news/05-08-2017-kalejdoskop-regionalny-reportaz-czeslawy-borowik-skarby-zielonego-pierscienia

Z radosnym Alleluja 2017-04-14 15:03 

 

 

Wizyta studyjna zagranicznych gości. 2017-04-13 14:52 

Mieliśmy zaszczyt i ogromną przyjemność gościć w swych progach przedstawicieli organizacji pozarządowej z Birmy CHIN.NGO.

Goście zainteresowani byli funkcjonowaniem naszego gospodarstwa sadowniczego i agroturystycznego. Wymieniliśmy doświadczenia i poznaliśmy wzajemnie swoje kultury. Bardzo dziękujemy za tę możliwość i liczymy na podtrzymywanie kontaktów. Więcej informacji o przebiegu wizyty tutaj.

 

 

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB