Pod Jabłonią

Witamy na stronie PodJablonia.pl

 

Konkurs ''Kwatery na Medal 2018'' 2018-11-14 15:10 

Z ogromną dumą, radością i satysfakcją informujemy, że nasz obiekt zdobył zaszczytne pierwsze miejsce i został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu agroturystycznego ''Kwatery na Medal 2018''

Organizatorami konkursu był Magazyn Agro oraz Telewizja Interaktywna AgroNews. W ostatnich miesiącach na łamach Magazynu zaprezentowane zostały wizytówki ofertowe wybranych z całej Polski, dziesięciu Gospodarstw Agroturystycznych. Już sama nominacja była dla nas wielką niespodzianką i powodem do dumy, a rozstrzygnięcie konkursu wprost przerosło nasze wyobrażenia. Zwyciężyliśmy mocą 1242 głosów oddawanych na nasz obiekt przez Internautów i Czytelników Magazynu.
 

Organizatorom serdecznie dziękujemy za nominację, a wszystkim Głosującym za oddawane na nas głosy. Zdobycie tytułu to dla nas ogromny zaszczyt i dowartościowanie, ale równocześnie zobowiązanie do dalszej wytężonej pracy i utrzymania poziomu usług. Bardzo dziękujemy i obiecujemy sprostać oczekiwaniom i starać się jeszcze bardziej.

Link do rozstrzygnięcia konkursu

 

Orły Turystyki 2018 2018-10-16 12:55 

Kolejna wielka niespodzianka od losu, a dokładniej naszych zadowolonych Gości.

W rankingu Plebiscytów Branżowych Orły na podstawie 99 wiarygodnych ocen Gości (Google Maps, Facebook) nasza Agroturystyka otrzymała finalną ocenę 9,9 kwalifikując się tym samym do otrzymania statusu 1 miejsca w lokalizacji: miasto Kazimierz Dolny.
To dla nas ogromny sukces oraz motywacja do dalszej wytężonej pracy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili do tego wyniku, a w przyszłości obiecujemy starać się jeszcze bardziej.
 
 
 
 
Nominacja do konkursu ''Kwatery na Medal 2018'' 2018-10-14 13:31 

 

Z wielką dumą i radością informujemy, że zostaliśmy nominowani do konkursu ''Kwatery na Medal 2018''

Organizatorami konkursu jest Magazyn AGRO oraz Telewizja Interaktywna AgroNews. Już sama nominacja i publikacja oferty Agroturystyki Pod Jabłonią na okładce Magazynu są dla nas ogromnym wyróżnieniem i sukcesem na miarę zwycięstwa. DZIĘKUJEMY!!!

 

 

TVP3 Lublin 'Agro wieści' 2018-05-07 14:38 

W ostatnim czasie mieliśmy okazję kolejny raz zaistniec medialnie. Dziekujemy Telewizji za przychylność w kadrze, Krainie Lessowych Wąwozów za wskazanie naszego gospodarsta, a  Państwa uwadze polecamy program i siebie samych.

 

Wirtualny spacer 2018-05-06 14:33 

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wirtualnego spaceru po naszym obiekcie zrealizowanego przez serwis Nocowanie.pl w najpiękniejszym okresie kwitnienia jabłoni.

 

Link

 

Copyrights © Pod Jabłonią
Wszelkie prawa zastrzeżone

Projekt & Wykonanie: REVOLWEB